Dlaczego my?

Szafy wnękowe, Meble na wymiar, Garderoby, Kuchnie, Bonari i Astin

Centrum Drzwi Przesuwnych Poznań
profesjonalizm i rzetelność, doświadczenie i uczciwość!

Główny Partner Astin i Bonari w Poznaniu i w Wielkopolsce!

Działamy na wielkopolskim rynku od roku 1999, skutecznie łącząc oczekiwania Klientów z technologicznymi możliwościami wykonawstwa najwyższej jakości produktów oraz realizacją usług na bardzo wysokim poziomie.

Zrealizowane przez Centrum Drzwi Przesuwnych Poznań szafy wnękowe na systemach Astin, Bonari, Indeco, Komandor czy Senator, szafy na wymiar Poznań, garderoby, kuchnie, zabudowy wnęk, meble biurowe - funkcjonują i zdobią domy i instytucje w wielu miejscowościach Wielkopolski.

Szafy typu Astin, Bonari i na podzespołach oraz komponentach Komandor Poznań, Indeco Poznań, Senator Poznań są najlepszym rozwiązaniem wnętrza w każdym domu, a najlepiej takie zabudowy stawiają montażyści z CDP Poznań!

Nasze salony: centralny przy ul. Głogowskiej 98 to wzorcowy salon Astin i Bonari gdzie pokazane są szafy do zabudowy typu komandor, indeco, senator w Poznaniu,
ekspozycja zakładowa w Centrum Drzwi Przesuwnych przy ul. św. Michała 24
Bardzo dobry dojazd do naszych punktów miejskimi środkami komunikacji zarówno od strony centrum, jak i osiedli na obrzeżach Poznania oraz miejscowości podpoznańskich, dogodny parking dla pojazdów osobowych.

Wskazujemy najlepsze rozwiązania, pomagamy zaprojektować szafy na wymiar, garderoby, kuchnie, meble biurowe czy każdą inną zabudowę meblową, aby wynik realizacji był zgodny z oczekiwaniami Klienta, a także efektywny i ergonomiczny. Realizujemy także w pełnym zakresie budowlane prace wykończeniowe i usługi remontowe, co pozwala zminimalizować czas inwestycji u Klienta. Centrum Drzwi Przesuwnych Poznań to najbardziej profesjonalny Partner Astin i Bonari na Wielkopolskę.

Jakość i doświadczenie zobowiązują!

Nasz podstawowy obszar działania to Poznań i Wielkopolska, a zlecenia na szafy wnękowe, garderoby, kuchnie, meble biurowe czy inne zabudowy realizujemy oprócz Poznania m. in. w takich miejscowościach jak:
Buk, Komorniki, Luboń, Leszno, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Opalenica,
Puszczykowo, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Środa, Wągrowiec

Pracujemy od wielu lat na nasze dobre imię, a zadowoleni i polecający nas Klienci ukazują, że zmierzamy we właściwym kierunku. Kontrolujemy jakość naszej pracy cały czas, wiedząc, że tylko ciągły rozwój i dążenie do perfekcji zapewnią niezmiennie wysoki poziom obsługi Klientów, a sprawna organizacja i logistyka pozwalają na utrzymywanie relatywnie niskich cen naszych produktów.

Astin i Bonari Poznań, szafy Astin i Bonari Poznań, szafy Poznań, szafy wnękowe Poznań, tanie szafy Poznań, zabudowy Poznań, to tylko kilka z wielu fraz w wyszukiwarkach, gdzie ze względu na renomę zawsze znajdujemy sie na pierwszych miejscach!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.